The bar costs about $twenty for an 8-ounce piece. It’s produced with superior-high quality ingredients and care. Since it’s so well-liked, only a few can be found at a time.Spatulas: A heat-resistant spatula is essential for stirring chocolate and scraping each last little bit in the bowl.My journey to launching Take care of commenced with an e